Турагенство Компасс предлагает горящие туры со скидкой.

Українські Карпати. Чорногора

     Чорногора - найвищий хребет Українських Карпат. Карпатські гори є найвищими в Україні і до їх складу входить шість вершин висотою понад 2000 метрів над рівнем моря. Це гора Говерла (2061 м.), гора Бребенескул (2036 м.), гора Піп Іван (2028 м.), гора Петрос (2020 м.), гора Гутин-Томнатик (2016 м.), гора Ребра (2001 м.). Хребет Чорногора простягається більш ніж на 40 кілометрів. 

Українські Карпати   

      Хоча Українські Карпати і відносяться до молодих гір, проте, мають непросту історію. А почалося все з того, що раніше Карпати, як і багато інших сучасних гір нашої планети, були дном морів чи океанів. А потім зіштовхнулися тектонічні плити і почали формуватися гірські утворення, зокрема Карпатські гори. Значний відбиток в прямому значенні цього слова на Карпатах залишили льодовики, які при поступовому зсуві забирали з собою різноманітні гірські породи і утворювали глибокі долини - так звані льодовикові кари. Таких карів на Чорногорі є досить багато по обидва боки хребта. Чітко вираженими є кари, дном яких є озера Бребенескул і Несамовите.

    В інших частинах Карпатських гір також спостерігаються льодовикові утворення, яскравим прикладом яких є гірський масив Мармароси. Мармароський хребет в районі гори Піп Іван Мармароський так і сперізаний гостроверхими хребтами, що відгалужуються від основного, а між ними знаходяться глибочезні з неймовірно стрімкими і скалистими схилами долини. Від побаченого в Мармаросах важко відвести погляд. 

Мармароси

       Словом, Українські Карпати - це справжній витвір мистецтва, а митцем є матінка природа.