Изменение настроек впрыска. Услуги: чип тюнинг опель инсигния. ООО "ЧИП-Т".

      Яремче

     ...Розташована далеко від галасу та метушні та якнайближче до неба та сонця, Яремчанщина володіє всіма достоїнствами Карпатських гір. Здається, що все тут родом із легенд. Вишукані вершини зачаровують своєю красою та величчю, шум бурхливих потоків вабить непередбаченістю та неспокоєм. Чисте повітря п’янить ароматом духм’яних трав. Атмосфера невимушеності та гостинності сприяє відновленню сил. У цей край закохуються з першого погляду і назавжди... 
Яремче родом з легенди
    Неповторними краєвидами, цілющим смерековим повітрям, холодною джерельною водою, хвилюючим голосом трембіти, запальним гуцульським танцем та троїстою музикою манить до себе Яремче
Яремче

Яремче – найвідоміший туристичний центр Івано-Франківської області, а тому щороку сюди приїжджає все більше й більше туристів з усієї України та навіть і з-за кордону. Це один із найцікавіших куточків нашої держави – прекрасні гірські вершини, захоплюючі екскурсії та оригінальні місцеві звичаї нікого не залишать байдужими.

З кожним роком прихильників відпочинку в Яремче стає все більше й більше. Їх вабить сюди неймовірна краса величавих гір, тиша й спокій, що панують тут, кришталево чисте гірське повітря, самобутність місцевих гуцулів і можливість лишитись наодинці з природою, почерпнути у неї сил та натхнення.

Місто має давню історію. Перші згадки про нього, точніше, про дві його складові – Дору та Ямну, датуються першою половиною сімнадцятого століття. Завдяки цьому Яремче має чимало архітектурних пам’яток, серед яких старовинні дерев’яні церкви й монастирі, які з року в рік збирають прочан як із сусідніх районів, так і з інших областей.

Найбільш розвинений тут пішохідний туризм. Звідси відходять кілька популярних маршрутів, серед яких основні «Стежка Довбуша», «На г. Хом’як», «На г. Говерла», «На г. Піп Іван». Здійснюють сходження і на інші вершини, яких у цій місцевості вистачає. Біля найвищих гір іноді можна зустріти шумні наметові містечка – у гори часто вирушають великими компаніями й із бажанням лишатися тут якнайдовше, аби сповна насолодитися красою українських Карпат і набратися позитивних вражень. Є в Яремче і санаторії та будинки відпочинку, у яких можна відновити здоров’я, відпочити душею і тілом, а цілюще гірське повітря та джерела мінеральної води лише сприятимуть цьому.

Крім пішохідного, досить популярними є автомобільний, водний та лижний туризм. Зокрема, через місто протікає одна з найбільших рік Гуцульщини – Прут, із численними притоками-потічками, що бере свій початок біля підніжжя Говерли. Виникнення цієї ріки пов’язують із однією легендою; досить часто тут проводять сплави, які збирають чимраз більше охочих здобути гострих відчуттів. Відпочинок в Яремче запам’ятається і підйомом на найближчі вершини за допомогою гірських підйомників, які дають можливість насолодитися мальовничими краєвидами Карпат.

У цьому невеличкому містечку є 2 сувенірні ринки, на яких представлені найкращі витвори народних умільців, що іноді дивують своєю оригінальністю та винахідливістю. Надзвичайно широкий вибір дає можливість кожному підібрати сувенір для себе чи близьких. Зупинитися в Яремче можна як у невеликих готелях, так і в приватних садибах, де гостинні господарі створять найкращі умови для відпочинку. Часто господарі пропонують піші й кінні прогулянки для своїх гостей, різноманітні екскурсії, катання на квадроциклах та участь у цікавих народних обрядах, гуляннях та святкуваннях. Часто приїжджі вирушають порибалити, позбирати гриби чи ягоди, яких в околицях Яремче більш ніж достатньо. У будь-якому разі відпочинок в Яремче залишиться в пам’яті яскравою пригодою, що зігріватиме душу довгими зимовими вечорами і викликатиме бажання приїхати сюди знову.